DLA KOGO JEST HOME STAGING?

1

Planujesz sprzedać
mieszkanie lub dom?

2

Nie masz czasu, lub nie wiesz jak urządzić nieruchomość tak, by stała się atrakcyjna dla potencjalnego klienta?

3

Chcesz sprzedać szybciej
i za wyższą cenę?

Jeżeli na wszystkie 3 pytania odpowiedziałeś TAK – Home Staging jest dla Ciebie !!!

Czym jest Home staging?

To profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Polega na właściwej prezentacji oraz pokazaniu potencjału, tak aby nieruchomość udało się sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

Home staging to sposób na zwiększenie wartości nieruchomości przy minimalnych nakładach. Łączy w sobie sztukę dekorowania wnętrz z marketingiem nieruchomości. Mieszkanie czy dom to najprawdopodobniej najdroższa rzecz, jaką kiedykolwiek w życiu będziemy sprzedawać. Profesjonalnie przygotowane i zaprezentowane do sprzedaży nieruchomości znajdują nabywców szybciej i przeciętnie w cenie wyższej o 10-15% niż podobne oferty konkurencyjne.

home staging

Dlaczego warto zainwestować swoje pieniądze w Home Staging?

 
  • Po 1-wsze zaoszczędzisz SWOJE PIENIĄDZE, ponieważ wydatek jaki przeznaczysz na usługę Home Stagingu jest stanowczo mniejszy niż opłaty ponoszone w czasie oczekiwania, aż mieszkanie zostanie sprzedane.
  • Po 2-gie zaoszczędzisz SWÓJ CZAS, odnowione i odświeżone mieszkanie po Home Stagingu szybciej znajduje nowego właściciela, a co za tym idzie szybciej zarobisz na sprzedaży.
  • Po 3-cie zaoszczędzisz SWOJE ZDROWIE, korzystając z naszych usług nie musisz się niczym martwić, wszystkim zajmiemy się my, począwszy od pomysłu, poprzez zakupy, realizację, kończąc na sesji fotograficznej. Mniej stresu to więcej zdrowia :)

OFERTA

PAKIET PODSTAWOWY

Jeżeli chcieliby Państwo poznać przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości, zapoznamy się z Państwa nieruchomością i postawimy diagnozę. Dokonywana jest wówczas analiza stanu nieruchomości (wykorzystanie miejsca, rodzaj użytych kolorów i oświetlenia, rozmieszczenie mebli, ocena stopnia „zagracenia” mieszkania) . Analiza nieruchomości dokonywana jest w czasie osobistej wizyty, podczas której przedstawiana jest diagnoza oraz nasze sugestie na najkorzystniejsze rozwiązania.

 

Koszt usługi to 250zł (nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój +50zł)*

PAKIET PODSTAWOWY + RAPORT PISEMNY

Usługi proponowane w ramach pakietu podstawowego wzbogacone o sporządzenie raportu pisemnego z szacowanym budżetem ( proponowane meble, kolorystyka, dodatki, itp. ). Pisemny raport pozwoli Państwu samodzielnie wykonać proponowane zmiany.

 

Koszt usługi to 500zł (nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój +75zł)*

PAKIET STANDARD

Wybierając tą opcję powierzają Państwo naszej firmie wykonanie pełnej usługi home stagingu czyli metamorfozy nieruchomości. Zmiany w nieruchomości dokonywane są z wykorzystaniem już istniejących mebli, elementów dekoracyjnych i oświetlenia jak również nowych - zakupionych w ramach zaakceptowanego projektu i budżetu. W ramach Pakietu Standard proces stylizacji mieszkania wykonywany jest przez naszą firmę.
Dokonywana jest wówczas analiza nieruchomości z Pakietu Podstawowego. Następnie przedstawiamy Państwu projekt koncepcji zmian wraz z proponowanym budżetem i listą zakupów. W dalszej kolejności przechodzimy do stylizacji mieszkania wg zaakceptowanego projektu. Usługę kończy profesjonalna sesja fotograficzna na potrzeby prezentacji oferty nieruchomości w internecie.

Cena Pakietu Standard ustalana jest indywidualnie. Szacowany koszt takiej usługi wynosi do 3% wartości nieruchomości. Koszt uzależniony jest od metrażu nieruchomości oraz realnego zakresu zmian.

 

 

*Cena dotyczy następujących miast: Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Lędziny, Imielin, Tychy. W pozostałych miejscowościach cena ustalana indywidualnie.

home staging home staging home staging
home staging home staging